Кошик
товари не додано

Монтаж систем Bryza

Монтаж пластикових водостічних систем

Пластиквий водостік Bryza

Технологія монтажу водостічних систем з ПВХ має певні особливості. Вони полягають в здатності пластику деформуватися при різниці температур, а також в способі скріплення. Враховувати це треба при установці всіх кріплень, з'єднань, і навіть розраховуючи дистанцію від стін до труб. Якщо забути про цей момент, то водовідведення може просто тріснути, тому що не буде місця для його природної деформації. Мінімальна температура монтажу водостічної системи Бриза не повинна бути нижче 0.

Що знадобитися для самостійного монтажу водостоку?

Для монтажу водостічної системи Бриза немає потреби в спеціальному обладнанні, вам будуть потрібні такі інструменти:

  • • маркер – щоб зробити мітки;
  • • гвинти - прикручувати закріпні частини;
  • • шуроповерт - для закручування;
  • • пила - якщо виникне необхідність іншої довжини;
  • • мотузка - для перевірки нахилу.

Керівництво по монтажу водостічної системи BRYZA:

Щоб не було ризику обтяження жолобів снігом, вони мають кріпитися нижче лінії продовження даху. Правильний монтаж захистить жолоби від сповзаючого снігу. Верхній край жолоба не має виступати над площиною даху, як показано на малюнку. Якщо таким чином не можливо встановити жолоби, то на даху необхідно додатково встановити снігозатримувачі.

Установка жолобу Bryza

Монтаж тримачів жолоба

Щоб правильно відвести воду, жолоб повинен мати нахил, мінімум 12 мм на 1 м, в напрямку зливної воронки. Спочатку монтуються тримачі найбільш віддалені від зливної воронки, а потім тримачі, що примикають до зливної воронки. За допомогою мотузок визначаємо нахил жолоба, натягуємо їх між кронштейнами: одну внизу тримача, а другу зверху переднього боку.

Монтаж кронштейну Бриза

Тримачі кріпляться безпосередньо до карнизної дошки. Відстань між кронштейнами повинна бути не більше 40-60 см.

Монтаж кронштейну с подовжувачами Бриза

Тримачі з ПВХ з кріпильної планкою прямою або зігнутою, прикріплюються безпосередньо до обрешітки. Відстань між такими тримачами не більше 40-60 см.

Встановлення жолобу в кронштейни

Кронштейн Bryza

Відпиляти жолоб на довжину під прямим кутом ручної пилою з дрібними зубцями.

Кронштейн Bryza

Для всіх типів тримачів монтаж починається з того, що треба вкласти завиток жолобу під передній виступ, а потім втиснути внутрішню частину жолоба під задній виступ.

Кронштейн Bryza

Монтаж зливної воронки, муфти жолобу, заглушки і кутового елемента

У воронці, муфті та кутовому елементі знаходяться ущільнювачі. Під час з'єднання слід звернути увагу на їхнє правильне положення, а також на обмежувачі, які знаходяться на внутрішній поверхні цих елементів.

Монтаж муфти Бриза

Муфта ринви з'єднують з жолобом, вставляючи передній завиток жолобу в муфту, а потім задню частину жолоба вставляють під виступ тримача. Край жолобу повинен знаходитися на відстані приблизно 5 мм перед обмежувачами.Зливна воронка з'єднується з жолобом аналогічно монтажу муфти жолобу.

Монтаж заглушки Бриза

Монтаж заглушки жолоба починається з того, що треба вкласти фронтальний завиток жолобу в передню частину заглушки, а потім втиснути задній край жолоба. Гумовий ущільнювач має бути у правильному положенні.

Монтаж кута Бриза

Кутовий елемент (задній виступ) накладається на задній край жолоба, а потім передній завиток жолобу втискується у передню частину кутового елемента.

Монтаж водостічний труб

Монтаж водостічної труби Бриза

Водостічні труби з'єднуються між собою з'єднувачами водостічних труб. У розтрубі з'єднувача необхідно залишати вільне місце на термічне подовження труб. Під розтрубом монтується хомут з гаком, який прикріплюється до стіни за допомогою дюбеля. Хомут на водостічній трубі слід монтувати не рідше ніж через 2-2,5 м.

Монтаж заглушки Бриза

При навісах даху, що виступають більше 10 см за стіну, конструкція подовжується за допомогою відрізка ринви. Монтується по черзі: коліно, частина труби, коліно і водостічна труба.

Монтаж кута Бриза

Ближче до землі монтується люк для чищення, який дає можливість не тільки прочищати систему, а й накопичувати дощову воду в окремому резервуарі. Кінець водостічної труби з'єднується з зливовою каналізацією або на нього одягається коліно.

Якщо в Вас залишилися питання, Ви завжди можете подзвонити нам для консультації за вказаними на сайті номерами телефонів або зв’язатися з нами через месенджери.