Кошик
товари не додано

Монтаж систем Ines

Водостічна система від польського виробника Ines

Щоб водостічна система з ПВХ надійно функціонувала, навіть при суворих погодних умовах, вона має бути якісною та правильно змонтованою.

Вигідно відрізняє систему Ines від інших відомих водостічних систем та є основною перевагою системи - конструкція з'єднувачів жолобів і труб, за рахунок яких відбувається компенсація температурних змін довжини окремих елементів. У жолобах рухливість досягається завдяки з'єднувачам, в яких розроблені спеціальні каучукові ущільнювачі, а в водостічних трубах завдяки монтажному люфту між трубою і комплектуючими. Також при теплових змінах елементи (тримач жолоба, хомут труби) забезпечують рух жолобів і водостічних труб.

Водостік Инес

Як правильно змонтувати водостік Інес

розташування жолобу Инес визначення позицій зливної воронки Инес

Правильне розташування жолобу

Правильний монтаж повинен захищати жолоб від навантаження сповзаючого з даху снігу. Верхня частина згину жолоба не повина виступати за продовження покрівлі.

Визначення позиції зливної воронки

Першим кроком монтажу системи є визначення розміщення позиції зливної воронки, яка є найнижчим рівнем частини водостічної системи.

Монтаж кронштейнів ринви Инес Визначення правильності нахилу жолобу Инес

Монтаж кронштейнів ринви

Пластикові кронштейни монтуються безпосередньо до фронтальної дошки. Відстань між тримачами не повинна перевищувати 40 см. Жолоб повинен нахилятися у напрямку до зливної воронки. Нахил має бути мінімум 2 мм на 1 м ,це необхідно для правильного відводу води.

Визначення правильності нахилу жолобу

Спочатку монтуємо тримач, розташований як найдалі від зливної воронки, наступний біля воронки. Між ними натягуємо нитку і вибираємо правильний нахил. Тримачі монтуються безпосередньо до торцевої дошки.

Обрізка жолобів та водостічних труб Инес Монтаж ринви з водостічною лійкою Инес

Обрізка жолобів та водостічних труб

Якщо Вам потрібні жолоби і труби іншої довжини їх необхідно обрізати під прямим кутом, використовуючи пилку з дрібними зубчиками.

Монтаж ринви з водостічною лійкою

Жолоб вставляємо під задній виступ воронки. На передньому виступі воронки є спеціальне маркування для правильного монтажу. Вставляємо жолоб в цей виступ.

Монтаж жолобу в кронштейни Инес  Монтаж муфти жолоба Инес

Монтаж жолобу в кронштейни

Внутрішню частину жолоба вкладаємо під задній виступ кронштейну, а далі утискуємо зовнішній край жолоба під передній виступ.

Монтаж муфти жолоба

Жолоб вставляється під задній виступ муфти , а потім замикається в передній виступ. Далі підтягуємо жолоб під стабілізуючі зуби до маркованих позначок на верхній частині муфти.

Монтаж заглушки жолобу Инес Монтаж водостічних труб Инес

Монтаж заглушки жолобу

Система має універсальні заглушки, що дозволяє монтувати заглушку на будь-якому краю жолоба. Контролюємо, щоб заглушка щільно прилягала до жолобу.

Монтаж водостічних труб

Водостічні труби можна з’єднати з воронками через коліно або через з'єднувач труби внахлест. Якщо дах виступає більше, ніж на 10 см над стіною, водостік подовжуємо відрізком труби. Монтаж робимо в певній послідовності: коліно, водостічна труба, коліно і водостічна труба. Необхідно залишити 10 мм запасу для термічного розширення труби.

Монтаж хомута труби Инес Монтаж з'єднувача ринви Инес

Монтаж хомута труби

Хомут кріпимо під розтрубом до стіни за допомогою гака для хомута відповідної довжини. При необхідності додатково використовуємо стабілізатор фасадний ПВХ. Хомут на водостічній трубі слід монтувати не менше, ніж кожні 2-2,5 м.

Монтаж з'єднувача ринви

У сполучному розтрубі залишаємо 10 мм зазору на компенсацію змін довжини під впливом температур.