Кошик
товари не додано

Монтаж софітів Bryza

Схема монтажу софітів досить проста, але як і в установці водостічної системи, монтаж софітів потребує знання основ та уваги до деталей. Для монтажу софітів ви можете звернутися до спеціалістів або спробувати встановити софіти самостійно.

Необхідно дотримуватися основних правил:

  • ⇒ підшивка карнизного підвісу виконується до встановлення водостічної системи, відразу після установки покрівельного покриття. За винятком випадків, коли необхідно встановити довгі кронштейни, які встановлюють до покрівельного покриття.
  • ⇒ щоб з роками підшивка не втратила своїх естетичних якостей усі елементи необхідно фіксувати антикорозійними шурупами та цвяхами.
  • ⇒ Монтаж проводиться за температури не нижче +5 ˚, ідеальною буде температура + 15˚С.
Софіт Бриза

Монтаж софітів

Софіт монтується до дерев'яних брусів на основній частині конструкції. Розмір брусів мінімум 25 мм-50 мм. Для якісного виконання монтажу софітів конструкція має бути рівною. Відстань між брусами має бути не більше 40 см один від одного, бо з часом панелі софіта почнуть провисати. Якщо відстань більше 40 см, монтують додаткову рейку. Дошки софіта бажано прикріпляти перпендикулярно до стіни та щоб прямі сонячні промені не потрапляли на вінілові панелі.

Софіт Бриза 1

Монтаж H-профілю

Н-профіль для з'єднання панелей на кутах даху можна використовувати в 2-х варіантах

Н-профіль Бриза Софіт Бриза J-профіль

Монтаж J-профілю

Уздовж стіни та краю даху приєднуємо J-профіль до брусів та закріпляємо їх саморізами, відступ між якими має складати не менше 30 см. До вітрової дошки можливо приєднати металеву планку та вже потім до неї кріпити один з країв софіта.

Монтаж J-профілю Бриза Софіт Бриза H-профіль

Монтаж панелей софіта:

Щоб прикріпити пластикові софіти до даху використовуйте нержавіючі або захищені від корозії цвяхи або саморізи, бажано довжиною 20 мм і широким капелюшком, не менше 8мм. Кріплення робіть тільки в спеціально призначених отворах на краї планки, забиваючи цвяхи в середину монтажних отворів перпендикулярно до основи. Вставте спочатку панель в планку в стіні, а потім - в паз планки в карнизному підвісі. Кріпіть не щільно, залишивши приблизно 1 мм для компенсації температурних змін довжини. Щоб забезпечити гарну вентиляцію покрівлі через кожні 2-3 панелі встановіть софіти з перфорацією.

Софіт Бриза монтаж панелей

Кріплення наступних панелей софіта:

Кріплення наступних панелей софіта Бриза