Кошик
товари не додано

Монтаж софітів Rainway

Система вінілових софітів призначена для захисту від опадів і впливу навколишнього середовища підшивки даху і карнизів та для надання естетичної краси.

Що потрібно для підшивки даху софітами Реинвей

Софіти це безпосередньо пластикові панелі, які бувають двох відів: суцільні або з перфорацією. Перфоровані панелі використовуються для підтримання ефективної циркуляції повітря та вентиляції карнизів. Щоб з'єднати панелі між собою використовується замкове з'єднання. Також окрім панелей є різні допоміжні елементи завдяки яким панелі кріпляться до стін і балок:

Софіти Ренвей
Софіти Ренвей. J-профілі Софіти Ренвей. Н-профілі Софіти Ренвей. Зовнішні та внутрішні кути
• J-профілі – планки для кріплення до стін, також використовуються як стартовий та фінішний профілі; • Н-профілі – планки призначені для з'єднання панелей між собою та для стикування карнизів на кутах; • Зовнішні та внутрішні кути – планки, які встановлюють на краях панелей.
Софіти Ренвей

Існує два варіанти кутового з'єднання в горизонтальних площинах: прямий і діагональний. Для з'єднання панелей під кутом - використовуємо Н-профіль. Для діагонального з'єднання на кутах, необхідно відрізати панелі софіту і інші елементи під відповідним кутом.

Софіти Ренвей

Панелі необхідно монтувати так, щоб вони не перебували в натягнутому стані. Для цього необхідно використовувати додаткові бруси, якщо ширина карнизного звису становить більше 45 см.

Софіти Ренвей

J-профілі встановлюють на рейках за допомогою саморізів. Відстань між саморізами повинна бути від 20 до 30 см.

Софіти Ренвей

Використовуйте саморізи для кріплення профілів. При цьому важливо залишити проміжок 2-3 мм, який потрібен для компенсації лінійного розширення матеріалу. А краї панелей зафіксуйте, вставляючи їх в спеціальні пази профілів.

При монтажі необхідно дотримуватися температурного режиму - монтувати систему софітів необхідно при температурі вище 0 ° С. На вінілові панелі не мають потрапляти прямі ультрафіолетові промені.