Кошик
товари не додано

Захисна сітка для водостоку Profil 130

Артикул: 245-8698
Ціна перевірена!
320 грн.
303.9 грн.

Опис: "Захисна сітка для водостоку Profil 130"

Раніше домовласникам доводилося регулярно проводити очищення водостічної системи від листя, різного сміття, опалих гілок та інших речей, які постійно засмічують злив води. Але зараз ця проблема має просте і дуже ефективне рішення.

Сітка для захисту водостічної лійки та ринви від листя від компанії Profil. Монтаж сітки водостоку дуже простий і для його виконання не знадобляться особливі інструменти або навички. Для установки вам необхідно просто помістити сітку всередину ринви водостоку, і щоб її не здувало сильними поривами вітру, закріпити хомутами. Завдяки своїй пружності при поміщені всередину жолоба сітка починає розширюватися і тим самим, ще більш надійно фіксується всередині. Матеріал, з якого складається захисна сітка для листя не схильний до корозії і буде вам слугувати довгі роки, без жодних проблем.

Сітка для захисту водостоку від сміття та листя має довжину 2 метри і призначена не тільки для захисту від листя, вона також може використовуватися у сільському господарстві для захисту дерев та культурних рослин від різноманітних гризунів або шкідників. Наприклад, щоб зберегти молодий виноград цілим і неушкодженим, навколо нього можна встановити цю сітку.

Характеристики: "Захисна сітка для водостоку Profil 130"

ТипВодостічна система
Тип елементу Сітка для захисту ринви
Тип водовідводуЗовнішній
Типорозмір130/100
Виробник PROFIL (Профіл)
Країна виробникПольща
Матеріал Пластик (ПВХ)
Температурний режим використання -40 С до +60 С
Параметри
Діаметр Ø75 мм
Довжина 2 м
Гарантія 10 років
Обмін / повернення товару протягом 14 днів