Кошик
товари не додано

Розрахунок за кресленнями

Головною захисною мірою, яка не просто збільшує термін служби фасаду будівлі, але і захищає його від потоків води, є правильний монтаж водостічної системи.

Перш, ніж приступити до установки водостоку, необхідно зробити правильний розрахунок кількості елементів - це є запорукою комфортного проживання в будинку. Також правильний розрахунок потрібної кількості вироби дозволяє оптимізувати витрати. Розрахунок повинен проводити фахівець, який використовує для цього спеціальні формули і програми.

Як проводиться розрахунок водостічної системи співробітниками інтернет-магазину Sklad-Vodostok?

Перш, ніж приступити до розрахунку потрібної кількості елементів конструкції, співробітники вимірюють довжину карниза і висоту стін. Клієнт може зняти виміри самостійно рулеткою і передати фахівцю.

Для правильного розрахунку знадобляться також довжина карниза до кожного стику. Ця інформація необхідна для точного розрахунку стиків і кількості колін. Після того, як все буде у нашого менеджера, він зв'яжеться з Вами і озвучить точну кількість потрібного матеріалу. Не намагайтеся самостійно зробити розрахунок зовнішнього водостоку покрівлі, адже без знань особливостей елементів, буде складно підготувати ці дані.