Кошик
товари не додано

Білявіконна планка Nordside біла

Артикул:
Ціна перевірена!
259.98 грн.
220.98 грн.

Опис: "Білявіконна планка Nordside біла"

Сайдингом обшивають різні будівлі, щоб захистити поверхню стін від впливу погодних умов. Завершеності виду допомагає досягти навколовіконна планка.

Білявіконний профіль для сайдингу складається з двох шарів. Перший завдяки складним модифікаторам та стабілізаторам захищає від вологи, сонця та високих температур. Другий створює саму конструкцію та є основою для обшивки.

Білявіконна планка Нордсайд має особливу рецептуру (з додаванням діоксиду титану) та завдяки особливій технології роботи із сировиною має оптимальні характеристики для довговічного експлуатування.

Білявіконна планка встановлюється на ділянках, що потребують перекриття вузьких заглиблень. Такі ділянки найчастіше спостерігаються на віконних та дверних укосах. Вікно захищається від впливу вологи у дощову і снігову погоду, приховуються всі недоліки, які були допущені під час чорнових робіт, прикриваються невеликі щілини. Для розрахунку необхідної кількості кожне вікно необхідно міряти окремо, навіть якщо вони здаються однаковими. Дрібні відмінності, випущені з уваги, можуть ускладнити подальшу роботу.

Встановлення профілю починається зі стартової панелі. Робота спочатку проводиться у горизонтальній площині, потім переходять до вертикальної. Кути формуються за допомогою підрізань та загинів. Кріплення обов'язково включає невеликі зазори (від 4 до 6 мм), що пізніше компенсують перепади температур. Деталі розміщуються на підготовлене місце та фіксуються саморізами. Поверх цього профілю (і сайдінг, обрізані краї якого виглядають не дуже естетично) ставиться фінішна планка. Силіконовим герметиком закладаються зайві проміжки між панелями (часто утворюються при обшивці старого будинку).

Характеристики: "Білявіконна планка Nordside біла"

ТипСайдинг
Тип елементу Білявіконний профіль
Призначеннядля обшивки фасадів
Виробник NORDSIDE (Нордсайд)
Країна виробникРосія
Матеріал Вініл (ПВХ)
КолірБілий
Температурний режим використання -40 С до +60 С
Параметри
Довжина 3,05 м
Товщина профілю 1,1 мм
Гарантія 10 років
Обмін / повернення товару протягом 14 днів