Кошик
товари не додано

Снігозатримувачі Grand Line

Сніговий бар'єр - важливий елемент покрівельної системи

Головне завдання будь-якого снігозатримувача - зупинити раптовий схід великого об’єму сніжної маси, яка накопичується на даху і може обсипатися вниз. Снігостопи забезпечують безпеку людей і зберігають майно поблизу будинку, так як найчастіше, сніг падає на подвір'я або на тротуар, нерідко травмує людей і пошкоджує машини.

Трубчасті снігозатримувачі

Найбільш ефективно з цим справляється трубчастий снігозатримувач, який не тільки гальмує снігову лавину, але і дробить її на частини, поступово пропускаючи через себе. Щоб розрахувати, скільки саме деталей вам потрібно купити, необхідно знати, в яких точках монтуються снігові стопори. Як правило, їх встановлюють:

  • • по периметру покрівлі, обов'язково вище карниза, щоб сніжна маса не навантажувала покрівельний звис;
  • • над дверними проходами;
  • • над мансардними вікнами;
  • •на кожному покрівельному схилі, якщо дах складної форми.

За бажанням барьєри встановлюються або в одну лінію - «один до одного», або в шаховому порядку, на високих дахах слід встановлювати снігозатримувачі в кілька рядів.

Склад трубчастих снігозатримувачів:

  1. Дві труби. Перетин може бути круглим або овальним.
  2. Опорні кронштейни, які необхідні для надійної фіксації труб до матеріалу покрівлі.
  3. Ущільнювачі (гумові EPDM) і кріпильні елементи.
Снігозатримувачі трубчасті. Снегозадержатели на крышу дома

В асортименті нашого магазину є трубчасті снігозатримувачі від таких виробників як Grandline і Optima, а також точкові снігозатримувачі (бугелі).

Бугелі - снігозатримувачі для м'якої покрівлі

Бугелі

Бугелі частіше використовуються як доповнення до трубчастих моделей, бо не витримують великого обсягу снігу. Зазвичай вони застосовуються на м'якій покрівлі, так як сніг там затримується самостійно (шорстка поверхня цьому сприяє). Також для підстраховки точкові бугелі встановлюються на покрівлі на відстані 50-70 см одна від одної в шаховому порядку.

Купити снігозатримувачі в Україні

Замовити снігозатримувачі в Україні за привабливою ціною ви можете прямо зараз в нашому інтернет-магазині «Склад водостоків» за телефоном або оформивши замовлення на сайті. Виконуємо оперативну доставку в усі міста України різними перевізниками.

Також для захисту Вашого будинку не забудьте купити водостічну систему. В нашому магазині Ви знайдете широкий ассортимент водостоків від вітчизняних та европейських виробників різних типорозмірів: Bryza 100, Bryza 125, Bryza 150, Ines 120, Rainway 90, Rainway 130, Izabella 90, Izabella 128, Profil 90, Profil 130.