Кошик
товари не додано

Зовнішній профіль Nordside білий

Артикул:
Ціна перевірена!
259.98 грн.
220.98 грн.

Опис: "Зовнішній профіль Nordside білий"

Вініловий сайдинг – один з різновидів захисту та декору фасаду Вашого будинку та складається з багатьох елементів. Одним з важливіших є зовнішній кут, який значно полегшує стикування сайдингових панелей.

Зовнішній кут Nordside застосовується для оформлення зовнішніх кутів будинку та забезпечення плавного переходу сайдингових панелей між двома прилеглими перпендикулярними стінами. У планках є спеціальні місця, куди вводяться сайдинг-панелі. Виставляється після завершення основних робіт. Також може бути декоративною комплектуючою для оформлення вікон і дверей та для кута карнизного звісу.

Зазвичай випускається із кутом 90 градусів, але також може використовуватися для тупих і гострих кутів. Для цього необхідно обережно підігнути елемент у потрібну сторону.

Зовнішній кутовий профіль Нордсайд є важливим елементом оскільки відповідає за:

  • 1. Герметизацію кута. Допомогає захистити саме сайдингове облицювання та основу від руйнування від води, пилу, бруду, та холодних потоків повітря, які можуть потрапляти у проміжок, який завжди залишається на стиках панелей.
  • 2. Естетичний вигляд. Приховує невеликі недоліки та нерівності на краях панелей, які виглядають не дуже привабливо.
  • 3. Мають практичне значення, бо за допомогою них є можливість зберегти проміжок для зміни розмірів елементів при нагріванні або охолодженні, що обов'язково треба враховувати під час установки сайдингу.

Характеристики: "Зовнішній профіль Nordside білий"

ТипСайдинг
Тип елементу Зовнішня кутова планка
Призначеннядля обшивки фасадів
Виробник NORDSIDE (Нордсайд)
Країна виробникРосія
Матеріал Вініл (ПВХ)
КолірБілий
Температурний режим використання -40 С до +60 С
Параметри
Довжина 3,05 м
Товщина профілю 1,1 мм
Гарантія 10 років
Обмін / повернення товару протягом 14 днів